שאלות נפוצות

GoCarRental היא אינה ספקית ישירה של רכבים שכורים – במקום זאת, אנו משווים בין חברות שונות בשוק בחיפוש אחר העסקאות הטובות ביותר. אם אין תשובה לשאלה שלכם למטה, או כדי לקבל מידע נוסף, אנא שלחו אימייל ל-support@gocarrental.com

האם ניתן לבחור רכב ספציפי?

כאשר מזמינים עם GoCarRental, אתם לא באמת מזמינים רכב ספציפי, אלא קטגוריה של רכבים. לאחר מכן, כשאתם אוספים את הרכב, תוכלו לעתים קרובות לבחור בין מגוון רכבים מהקטגוריה הזו. אם אתם רוצים רכב ספציפי ב-100%, תצטרכו ליידע על הדרישה הזו ישירות לחברת ההשכרה לאחר שההזמנה בוצעה. הם ישמחו לסייע לכם – אך הדבר תלוי בזמינות הרכבים בנקודת האיסוף שלכם. אם סוג או דגם הרכב המדוייק שראיתם במהלך ההזמנה אינו זמין, תקבלו תחליף שווה ערך.

האם אפשר לחצות גבולות מדינה?

ברוב המקרים, מותר לנסוע עם רכבים שכורים אל מחוץ למדינת האיסוף. ניתן למצוא מידע נוסף בסעיף תנאי ההשכרה בדף תוצאות החיפוש.

כיצד פועל תהליך ה'אישור'?

כאשר מזמינים עם GoCarRental, ההזמנה נשלחת אל חברת ההשכרה שתבחרו. לאחר שההזמנה אושרה, תקבלו הודעת אישור באימייל, כולל שובר ההשכרה שלכם – זה קורה בדרך כלל תוך מספר שעות. תצטרכו את השובר הזה כדי לאסוף את המכונית. אם לא קיבלתם את השובר, אנא צרו עמנו קשר.

אם אין לי כרטיס אשראי, האם עדיין ניתן להזמין?

ניתן להשתמש במספר שיטות תשלום כדי להזמין את הרכב, אך כרגע צריכים להציג כרטיס אשראי כאשר אוספים את הרכב. אם לא מספקים כרטיס אשראי בדלפק ההשכרה, חברת השכרת הרכבים שומרת לעצמה את הזכות לא לספק את הרכב, ואין להחזיק את CarGoRental כאחראית לדבר.

אילו שיטות תשלום מתקבלים על ידי GoCarRental?

עבור הזמנות, אפשר להשתמש במגוון כרטיסי אשראי וכרטיסי חיוב ישיר. למרבה הצער איננו מקבלים כרטיסי אמריקן אקספרס, אולם כאשר תתבקשו להציג כרטיס אשראי בדלפק ההשכרה, הם עשויים לקבל כרטיסי אמריקן אקספרס.

סוכנויות להשכרת רכבים דורשות כרטיס אשראי הרשום על שם הנהג. זאת מפני שנדרש פיקדון שאינו מחייב את כרטיס האשראי עד להחזרת הרכב. במדינות מסוימות נדרשים שני כרטיסי אשראי במקרים של השכרות של קבוצות כלי רכב גדולים.

יש לבדוק כי יש בכרטיס האשראי מספיק קרדיט כאשר אוספים את הרכב. הסכום המאושר תואם בדרך כלל את הביטוח ואת הדלק, אך זה משתנה בהתאם לגודל הרכב, גיל הנהג, סוכנות ההשכרה, משך ההשכרה ומצב ההחזרה של הרכב.

אם אין באפשרותכם לספק כרטיס אשראי בזמן איסוף המכונית, אין אפשרות לקבל החזר כספי. אז וודאו שהבאתם כרטיס אשראי!

כמה זה יעלה?

מחיר ההשכרה יוצג באופן ברור באתר האינטרנט שלנו. אצל כמה סוכנויות, תחוייבו קודם בפיקדון התחלתי ובשארית הסכום כאשר תאספו את הרכב – סוכנויות אחרות דורשות תשלום מלא מראש.

מה אם בעל כרטיס האשראי הוא לא הנהג?

במקרה זה, בעל כרטיס האשראי חייב להירשם בתור הנהג העיקרי, גם אם אינו נוהג ברכב, ויש להוסיף נהג נוסף אשר ינהג או תנהג ברכב. במקרה ובעל הכרטיס לא מחזיק רישיון נהיגה בתוקף, הרכב לא יינתן כי תרחיש זה לא עומד בתנאי ההשכרה.

כיצד ניתן לשנות או לבטל את ההזמנה?

אם ברצונכם לשנות או לבטל את ההזמנה, פשוט הזינו את פרטיכם באזור ניהול ההזמנות. אם אתם זקוקים לעזרה נוספת, אנא צרו עמנו קשר.

מה עושים במקרה של תאונת דרכים?

אנא צרו קשר עם חברת ההשכרה המספקת את הרכב. תוכלו למצוא את פרטי הקשר על שובר ההזמנה ו/או על הסכם השכירות. עליכם להודיע על כל תאונה באופן מיידי לסוכנות ההשכרה. במקרה של תאונה יש לבצע את הפעולות הבאות:

- קחו את הפרטים המלאים של האנשים המעורבים בתאונה, וכן של עדים אפשריים.

- ספקו לסוכנות ההשכרה את כל הפרטים הנוגעים לאירוע.

- הודיעו לרשויות באופן מיידי במידה והצד השלישי צריך להיחקר או במקרה של פציעה.

- אין לעזוב את הרכב ללא נקיטת אמצעי זהירות ראויים.

- אין החזר כספי עבור אובדן זמן שכירות במקרה והרכב מעורב בתאונה.

מהו הגיל המינימלי לשכירת רכב?

אין הגבלת גיל ב-GoCarRental, כל עוד יש לכם רישיון במשך שנה אחת לפחות. ישנו תשלום נוסף עבור נהגים צעירים אשר אינו כלול במחיר המוצג בעת ביצוע הזמנה ב-GoCarRental, אך תשלום זה מצוין בתנאי ההשכרה. יש לשלם את הסכום במשרד חברת השכרת הרכבים בזמן האיסוף.

האם ניתן להוסיף נהג נוסף?

ניתן להוסיף נהג נוסף בדלפק הצ'ק-אין של סוכנות השכרת הרכבים.

כל הנהגים הנוספים חייבים להיות נוכחים בזמן איסוף הרכב בכדי לחתום עם הסכם השכירות כאשר ברשותם רישיון נהיגה בתוקף. יש לציין כי כל התוספות והנהגים הנוספים משולמים במשרד ההשכרה המקומי לפני איסוף הרכב.

מהו עודף הביטוח?

בפוליסות ביטוח, הרווחה מורכבת מהחזר כספי על ידי המבוטח עבור נזקים שנגרמו לצדדים שלישיים במקרה של תביעה. ההשתתפות העצמית עלולה לנוע בין 850 ל-6800 ש"ח וזה תלוי בסוג הרכב, האופציות שנבחרו, ומעל הכל – בסוכנות ההשכרה. אפשר להימנע לגמרי מתשלום זה על ידי חתימה על פוליסת ביטוח נוספת בשם Zero Gap המוצעת על ידי GoCarRental, או פוליסה המוצעת על ידי סוכנות ההשכרה, אך האופציה האחרונה היא הרבה פחות נוחה מאשר ה-Zero Gap.

לאילו גילאים מתאימים מושבי הבטיחות לילדים?

- מושב הבטיחות לתינוק מתאים לתינוקות עד 13 ק"ג (מומלץ לתינוקות עד גיל 12 חודשים)

- מושב הבטיחות לפעוט מתאים לפעוטות בין 9 ל-18 ק"ג (מומלץ לילדים בגילאי 9 חודשים עד 4 שנים).

איזה רישיון צריך כדי לשכור רכב?

יש להיות ברשות הנהגים רישיון נהיגה בתוקף במשך לפחות שנה אחת, ושלא ביצעו הפרה חמורה של חוקי הכביש.

אם רישיון הנהיגה הוא לא באותיות לטיניות (לדוגמא: ערבית, יוונית, רוסית או סינית), הנהגים יצטרכו רישיון נהיגה בינלאומי בתוקף (IDL – רישיון נהיגה בינלאומי). רישיון הנהיגה הבינלאומי חייב להיות מלווה ברישיון המקורי של הנהג.

מה קורה אם אין לי את שובר ההשכרה בזמן האיסוף?

כאשר אתם מגיעים לאסוף את הרכב, חייבים להציג את השובר המודפס שלכם. אם אין ברשותכם את השובר, ייתכן ויהיו חיובים נוספים, ואנו לא יכולים לספק החזר כספי. נא לא להסתמך על כך שאפשר להציג את השובר בטלפון או בטאבלט – הקפידו להדפיס את השובר,  הביאו אותו איתכם ושמרו עליו.