מדיניות פרטיות

מדיניות פרטיות זו קובעת כיצד GoCarRental משתמשת ומגנה על כל מידע שאתם נותנים ל-GoCarRental בזמן השימוש באתר זה.

GoCarRental מחויבת להבטיח כי הפרטיות שלכם מוגנת. במידה ונבקש מכם לספק מידע מסויים המסוגל לזהות אתכם בזמן השימוש באתר, אתם יכולים להיות בטוחים שהמידע יהיה בשימוש אך ורק בהתאם להצהרת פרטיות זו.

GoCarRental עשויה לשנות מדיניות זו מעת לעת על ידי עדכון דף זה. עליכם לבקר בדף זה מדי פעם כדי לוודא שאתם שמחים עם השינויים. 


מה אנו אוספים

אנו עשויים לאסוף את המידע הבא:


  • שם מלא

  • פרטים ליצירת קשר כולל כתובת אימייל

  • מידע נוסף הנוגע לסקרי לקוחות ו/או הצעות


מה אנו עושים עם המידע שאנו אוספים

אנו דורשים מידע זה כדי להבין את הצרכים שלכם וכדי לספק שירות טוב יותר, ובאופן ספציפי מהסיבות הבאות:


  • רישומים פנימיים.

  • אנו עשויים להשתמש במידע כדי לשפר את מוצרינו את שירותינו.

  • אנו עשויים לשלוח הודעות פרסומיות באימייל מעת לעת אודות מוצרים חדשים, מבצעים מיוחדים או מידע אחר אשר לדעתנו יעניין אתכם באמצעות כתובת האימייל שסיפקתם.  

  • מדי פעם אנו עשויים להשתמש במידע שלכם כדי ליצור עמכם קשר למטרות מחקר שוק. אנו עשויים לפנות אליכם באמצעות אימייל, טלפון, פקס או דואר. אנו עשויים להשתמש במידע כדי להתאים אישית את האתר לפי תחומי העניין שלכם.


אבטחה

אנו מחויבים להבטיח כי המידע שלכם מאובטח. אנו משתמשים בתהליכים פיזיים, אלקטרוניים וניהוליים מתאימים בכדי לשמור ולאבטח את המידע שאנו אוספים באתר וכדי למנוע גישה או גילוי בלתי מורשים.


כיצד אנו משתמשים בעוגיות (Cookies)?

העוגייה היא קובץ קטן אשר מבקש רשות להישמר על הכונן הקשיח של המחשב שלכם. אחרי שמסכימים, הקובץ מתווסף והעוגייה עוזרת לנתח את תעבורת הרשת או מאפשרת ליידע אתכם כאשר אתם מבקרים באתר מסוים. עוגיות מאפשרות לאפליקציות מקוונות להגיב אליכם באופן אישי ופרטני. היישום המקוון יכול להתאים את אופן פעילותו לצרכים שלכם ולמה שאתם אוהבים או שונאים על ידי איסוף וזכירת מידע אודות העדפותיכם.

אנו משתמשים בעוגיות תעבורה כדי לזהות אילו דפים נמצאים בשימוש. זה עוזר לנו לנתח נתונים על תעבורת דפי האתר ולשפר את אתר האינטרנט שלנו על מנת להתאים אותו לצרכי הלקוח. אנו משתמשים במידע זה אך ורק למטרות ניתוח סטטיסטי ואז המידע נמחק מהמערכת.

באופן כללי, עוגיות עוזרות לנו לספק לכם אתר אינטרנט טוב יותר, בכך שהן מאפשרות לנו לעקוב אחר אילו עמודים אתם מוצאים שימושיים ואילו לא. העוגייה אינה נותנת לנו גישה למחשב שלכם בשום אופן ואינה מספקת לנו מידע אודותיכם, חוץ מהמידע שתבחרו לשתף עמנו.

תוכלו לבחור לקבל או לדחות קבצי עוגיות. רוב דפדפני האינטנר מקבלים עוגיות באופן אוטומטי, אך ניתן בדרך כלל לשנות את הגדרות הדפדפן כדי לסרב לקבל עוגיות אם אתם מעדיפים. זה עשוי למנוע מכם לנצל את מלוא היתרונות של האתר.


קישורים לאתרים אחרים

אתר האינטרנט שלנו עשוי להכיל קישורים לאתרי אינטרנט אחרים בעלי עניין. אך יש לציין כי אין לנו שום שליטה על אתרים חיצוניים. לכן, אנו לא יכולים להיות אחראים להגנה על פרטיות המידע שאתם מספקים בזמן ביקור באתרים אלו, ואתרים אלו אינם כפופים להצהרת פרטיות זו. יש לנקוט באמצעי זהירות ולבדוק את הצהרת הפרטיות הישימה באתר המדובר.


שליטה במידע האישי שלכם

תוכלו לבחור להגביל את איסוף או שימוש במידע האישי שלכם בדרכים הבאות:


  • בכל פעם שאתם מתבקשים למלא טופס באתר, חפשו את התיבה אותה אפשר לבחור כדי לציין שאינכם רוצים שהמידע ישמש עבור מטרות שיווק ישיר.


  • אם הסכמתם בעבר שנשתמש במידע האישי שלכם למטרות שיווק ישיר, באפשרותכם לשנות את דעתכם בכל עת על ידי כתיבת הודעת או שליחת אימייל לכתובת support@gocarrental.com

אנו לא נמכור, נפיץ או נשכיר את המידע האישי שלכם לצדדים שלישיים, אלא אם יש לנו את הסכמתך או אם אנו נדרשים לעשות זאת על פי חוק. אנו עשויים להשתמש במידע האישי שלכם כדי לשלוח לכם מידע פרסומי אודות צדדים שלישיים אשר לדעתנו יעניינו אתכם במידה ותגידו לנו שזה רצונכם.

אתם רשאים לבקש פרטים על מידע אישי שאנו מחזיקים עליכם תחת חוק ההגנה על נתונים 1998. בתשלום סמלי. אם ברצונכם לקבל עותק של המידע השמור עליכם, נא לשלוח אימייל לכתובת support@gocarrental.com


אם אתם מאמינים שהמידע שאנו מחזיקים עליכם הוא שגוי או לא שלם, אנא כתבו אלינו או שלחו לנו אימייל בהקדם האפשרי, בכתובת לעיל. אנו נתקן כל מידע שנמצא כשגוי.